Chris Hemsworth, Netflix’te yayınlanacak olan biyografik yapımda Hulk Hogan’ı canlandıracak.

Chris Hemsworth, Netflix’te yayınlanacak olan biyografik yapımda Hulk Hogan’ı canlandıracak.

  21 Şubat 2019

  327 Okunma

Netflix, güreşin efsane ismi Hulk Hogan’ın hayatının bir bölümünü konu alan yapımın ilk aşamalarında, Hulk Hogan’ı canlandırması için Chris Hemsworth ile anlaştı. 1980’li yıllarda, Dünya Güreş Federasyonu’nun da yüzü olarak ününü dünyaya duyuran Terry Gene Bollea , ring ismiyle Hulk Hogan’ın hayatını konu alacak olan belgesel, özellikle güreşte yükselip, zirveye tırmandığı bölümü vurgulacak. ...

Netflix, güreşin efsane ismi Hulk Hogan’ın hayatının bir bölümünü konu alan yapımın ilk aşamalarında, Hulk Hogan’ı canlandırması için Chris Hemsworth ile anlaştı.

1980’li yıllarda, Dünya Güreş Federasyonu’nun da yüzü olarak ününü dünyaya duyuran Terry Gene Bollea , ring ismiyle Hulk Hogan’ın hayatını konu alacak olan belgesel, özellikle güreşte yükselip, zirveye tırmandığı bölümü vurgulacak. 1980’li yıllarda, “Hulkmania” terimini ortaya çıkaran usta güreşçinin, “Hulkmaniacs” adında bir fan kulübü olduğu da biliniyordu. Oyuncu ve müzisyen kimliğiyle tanınan Hulk Hogan, Amerika’nın ve bütün dünyanın sempatisini kazanmış bir televizyon ünlüsü olarak tanınıyor.

Şu an 66 yaşında olan, 1953 doğumlu Hulk Hogan’ın, kendisini “The Avengers,” “Thor: The Dark World,” “Avengers: Age of Ultron, “Thor: Ragnarok,” “Avengers: Infinity War,” ve yapım aşamasında olan “Avengers: Endgame” filmlerinden tanıdığımız, 1983 doğumlu aktör Chris Hemsworth’ün canlandırmasını istediğini belirten açıklamaları da bulunuyor.

Merakla beklenen biyografik yapımın yönetmen koltuğunda ise Hangover Serisi, War Dogs gibi filmlerden tanıdığımız, şu anda da heyecanla beklenen Joker filmini yönetmekle meşgul olan Todd Phillips oturacak.

Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FullFilmX.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. Mail : [email protected]