Çin
Uzun Bir Günden Geceye Yolculuk Türkçe Altyazı 2018
İncele
Uzun Bir Günden Geceye Yolculuk Türkçe Altyazı 2018
Türkçe Altyazı
Uzun Bir Günden Geceye Yolculuk Çin İzleLuo, aşkına karşılık bulamadığı için yaşadığı yeri terk ediyor. Uzun yıllar yaşadığı şehirden ve aşkından uzak kalan adam, hasretin getirdiği yükü daha fazla kaldıramıyor ve yaşadığı kasabaya geri gitmeye karar veriyor.. Burada duygularını hiçbir zaman söyleyemediği aşkını aramaya başlayan adamın esrarengiz ve dramatik hikayesini izleyeceğiz.Fullfilmx.com ekibi olarak iyi seyirler dileriz.Yorumlarınızın Fullfilmx.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Uzun Bir Günden Geceye Yolculuk -Di Qiu Zui Hou De Ye Wan Keyifli seyirler.
 • 110dk
 • IMDb 7.3
 • 1.336
 • 0
Naga İncileri Efsanesi – Giao Chau Truyen Türkçe Altyazı 720P
İncele
Naga İncileri Efsanesi – Giao Chau Truyen Türkçe Altyazı 720P
Türkçe Altyazı
Naga İncileri Efsanesi filmi sizler için www.fullfilmx.Com\'daEfsaneye göre kayıp bir kabileye ait tılsımlı incilere sahip olan kişi inanılmaz bir güç kazanacaktır. Bu hikaye ağızdan ağıza dolaşırken bundan haberi olan araştırmacılar olayın iyice araştırılmasına karar veriyor. Ortada farklı bir olay daha vardır, bu inciler farklı insanların eline geçtiği anda var olan bir toplum yok olacaktır. Her anı macera ve aksiyon dolu bu güzel film sizler için hazırlandı.Fullfilmx.com ekibi olarak iyi seyirler dileriz.Yorumlarınızın Fullfilmx.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Naga İncileri Efsanesi -Giao Chau Truyen Keyifli seyirler.
 • IMDb 5.5
 • 921
 • 0
The Wandering Earth 2019 Türkçe Altyazı 720P
İncele
The Wandering Earth 2019 Türkçe Altyazı 720P
Türkçe Altyazı
The Wandering Earth Türkçe Altyazı 720P İzleGüneş batmakta... Dünya yakında haddinden fazla şişen güneş tarafından sarılacak. İnsanlığı bu felaketten kurtarmak için dünyanın dört bir yanından bilim adamları Dünya'yı yörüngesinden çıkarmak ve Dünya'yı yeni bir yıldız sistemine taşıyabilmek için dev gezegen iticileri inşa edecektir. Binlerce infüzyon motorunun etkisiyle, dünya gezegeni güneş sisteminden uzaklaşacak ve 4.5 ışık yılı uzaklıktaki bir yıldızın yörüngesine 2.500 senelik bir yolculuğa çıkacaktır. Bu yolculukta beklenmedik tehlikelerle karşılaşacaklar ve insan medeniyetini kurtarmak için, dolaşan bir Dünya'nın bu çağındaki bir grup genç cesurca ortaya çıkıp herkesin hayatta kalması için mücadele edecektir.2019 yapımı filmin yönetmen koltuğunda Frant Gwo otururken, başrol oyuncuları arasında Guangjie Li, Chuxiao Qu gibi isimler yer almaktadır. ekibi olarak iyi seyirler dileriz. Film internete düşünce güncellenecektir.Yorumlarınızın fullfilmx.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. The Wandering Earth -Liu Lang Di Qiu Keyifli seyirler.
 • 125dk
 • IMDb 6.4
 • 1.399
 • 0
Sanghay Takibi The Shanghai Job Chase – The Shangai Job Chase 720P izle
İncele
Sanghay Takibi The Shanghai Job Chase – The Shangai Job Chase 720P izle
Türkçe Dublaj
Sanghay Takibi The Shanghai Job Chase The Shangai Job Chase filmi 2017 7.1 720P olarak izlemeniz için hazırIMDB: 4.2 Hakkındaki suç iddialarından aklanmış (Orlando Bloom) özel güvenlik görevlisi, Şanghay'dan değerli bir Çin antikalarını korumak için güvenlik ekibine eşlik eder, ancak yolda beklenmedik bir zamanda pusuya düşerler..Hayatları pahasına antikaları korumak zorundadırlar. İyi seyirler www.fullfilmx.com Yorumlarınızın www.fullfilmx.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Sanghay Takibi The Shanghai Job Chase -The Shangai Job Chase Keyifli seyirler.
 • 92
 • IMDb 7.1
 • 1.143
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FullFilmX.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. Mail : [email protected]